fbpx
Без рубрики
Порошенко та Кіска обговорили співпрацю

Президент Петро Порошенко і президент Словаччини Андрій Кіска обговорили співпрацю країн в рамках міжнародних організацій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Глави держав скоординували позиції напередодні неформального Братиславського саміту Європейського Союзу, який пройде у вересні.

Порошенко подякував Президенту Словаччини за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та поінформував про розвиток ситуації на адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом та на Донбасі.

Читайте також: Європа надасть Україні безвіз найближчими тижнями, – Порошенко

Пiд час телефонної розмови було констатовано важливiсть продовження зусиль, у тому числi й у рамках нормандського формату, спрямованих на виконання Росiєю “мiнських домовленостей”, насамперед у сферi безпеки.

“Президент України констатував ефективнiсть солiдарностi ЄС проти агресiї Росiї й пiдкреслив важливiсть дотримання режиму санкцiй ЄС до повного виконання Москвою взятих на себе зобов’язань у рамках мiнського процесу”, – сказано в повiдомленнi.

Сторони також обговорили спiвробiтництво України й Словаччини в рамках мiжнародних органiзацiй, а також актуальнi питання порядку денного двостороннiх вiдносин i мiжнародного спiвробiтництва.

Порошенко висловив надiю на пiдтримку Словаччиною, як головуючою в ЄС країною, України на євроiнтеграцiйному шляху, зокрема в контекстi ратифiкацii угоди про асоцiацiю з ЄС, введеннi Євросоюзом безвiзового режиму для українських громадян i енергетичної солiдарностi з Україною.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко впевнений у наданні Європейським Союзом безвізового режиму Україні в найближчі тижні.

Читайте також: До приїзду Порошенка у Харкові вирішили пофарбувати асфальт (відео)

Джерело.