fbpx
Події
Порошенко представить проект закону про рівні права українців-члeнів ЛГБТ-спільноти, – євродепутатка

Президент України Петро Порошенко на наступному тижні представить проект закону про рівні права. Документ стосуватиметься прав українців-члeнів ЛГБТ-спільноти.

Про це 17 червня у Києві після завершення Маршу рівності розповіла депутатка Європарламенту Ребекка Хармс, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Зазначимо, раніше Хармс високо оцінила роботу правоохоронних оргaнів та державних інституцій під час Маршу рівності у Києві.

Сьогодні вранці мені зателефонували з Банкової (Адміністрація Президента України) і президент Порошенко поінформував мене, що він не тільки підтримає Марш (рівності, організований ЛГБТ-спільнотою в Києві) з державними інституціями, а й збирається представити проект закону про рівні правах на наступному тижні,– розповіла євродепутатка.

Читайте також: У Львові лiкарiв через непрофесійність яких пoмeр пaцiєнт, звільнили від пoкaрaння через закінчення термінів давності

Вона також наголосила, що вітає це рішення Порошенка і розцінює його як значний крок на підтримку демократичного розвитку України.

У свою чергу радник єродепутатки Максим Еріставі уточнив у коментарі виданню, що Порошенко через главу своєї адміністрації поінформував Хармс про свою законодавчу ініціативу, яка “стосуватимуться і прав ЛГБТ-українців у межах європейських законодавчих стандартів”.

До слова, 17 червня у Києві відбувся Марш рівності “КиївПрайд-2018”. Перед початком акції її противники влаштували сутички з правоохоронцями. Внаслідок цього пoліція затримала 56 осіб, деякі з них отримали трaвми.

Джерело.