fbpx
Події
Поранений снайпером «Янгол Інститутської» Ігор Галушка почав говорити і вже робить перші кроки

Пораненому ворожим снайпером 21-річному львів’янину Ігорю Галушці вже зняли з голови шви. Його лікування триває і, за словами лікарів, у Ігоря дуже позитивна динаміка. Про це пише Гал-інфо.

10 квітня 21-річний сержант, командир підрозділу Ігор Галушка (позивний «Тесак») зазнав важкого поранення голови від кулі ворожого снайпера у Мар’янці, рятуючи життя свого побратима. Нині Ігоря лікують у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова, де він оговтується від важкої дванадцятигодинної операції на мозку.

Раніше Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова повідомив, що Ігор Галушка отримав смертельне поранення в голову, рятуючи товариша, і дивом вижив.

Ворожа куля спричинила моторні порушення мови, а також частковий параліч правої половини тіла.

Незважаючи на важкий стан, Ігор успішно переніс операцію і вже на наступний день отямився. Через кілька днів він сказав своє перше після поранення слово – «мама».

Зараз Ігор почав більше говорити і пробує читати та писати. За його словами, він почувається вже значно краще і дякує усім людям, які переживали за нього.

«Маю міцну голову. Все добре. Буде ще краще!», – пообіцяв Ігор.

Він дуже вимогливий до себе. Незважаючи на те, що від поранення минуло лише 15 днів Ігор робить неймовірні успіхи – він вже самостійно сідає на ліжко і пробує ходити.

«99% при такій травмі не виживають. Я щасливчик. Все чітко», – сказав Ігор.

Попереду у Героя тривале лікування та реабілітація.

Читайте також: В зоні АТО – загострення: багато загиблих та поранених серед українських воїнів

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, львів’янин Ігор Галушка – один із п’яти хлопців, «Янголів Інститутської», які 20 лютого 2014 року відчайдушно кинулись на передову, аби з-під куль снайперів витягти поранених та забрати полеглих активістів Майдану.

3 травня 2014 року Ігоря Галушку разом із іншими «Янголами Інститутської» з нагоди Дня Львова нагородили орденом «Почесний знак Святого Юрія» – за сміливість у дні боротьби за волю та єдність України, за вірність у будівництві щасливої та справедливої держави, за мужність без вагань стати охоронцями рідної землі.

З початку російської агресії на Донбасі Ігор Галушка підписав контракт і пішов на фронт.