fbpx
Події
Популярний додаток WhatsApp “ліг” і не працює

Популярний додаток WhatsApp “ліг” і не працює – про це повідомляють сотні користувачі в усьому світі.

Проблеми з месенджером з’явилися 30 листопада, приблизно о 20.00 за київським часом. Від збоїв у роботі WhatsApp у першу чергу страждають користувачі з Великої Британії, Європи та США. Про проблеми в роботі додатку також пишуть мешканці Південної Африки, Бразилії, Азербайджану, Латвії та Росії, повідомляє ТСН.

Незалежний сайт Detусtor Dщwn, який відслідковує проблеми в роботі популярних додатків, отримав сотні звернень із скаргами на проблеми з WhatsApp.

Приблизно 62% користувачів відчувають проблеми з підключенням до додатку, 24% мають проблеми з отриманням повідомлень, а 13% постраждали від проблем із входом в WhatsApp.

Читайте також: Українці, що підкорили світ: від підмітання підлоги в продуктовому магазині до засновника найпопулярнішого месенджера

Програма, що належить компанії Facebook, виглядає досить надійною і не часто стpaждає від серйозних збоїв, однак вона використовується більш ніж одним мільярдом людей у всьому світі, тож будь-які проблеми можуть вплинути на сотні мільйонів користувачів.

Речник Whatsapp сказав британському виданню: “Користувачі WhatsApp в усьому світі не можуть отримати доступ до цієї служби. Ми приносимо вибачення за незручності та працюємо над вирішенням цієї проблеми якомога швидше “.

Раніше повідомлялося, що WhatsApp перестане працювати на застарілих гаджетах. Мессенджер не буде доступний на iPhone 3GS, пристроях Windows Phone 7 і смартфонах, що використовують операційну систему Android 2.1 і версій 2.2.

facebook