fbpx

Попугай що розмовляє, виступив свідком у суді (відео)

У США вперше свідком вбивства може виступити папуга, запам’ятався останні слова загиблого. Мешканка штату Мічиган Христина Келлер домагається можливості використовувати «знання» папуги жако в ході судового процесу.

Як передає 7oclock.info, підозрюваної за звинуваченням у вбивстві 45-річного Мартіна Дюрам виступає його остання дружина, 48-річна Гленна Дюрам. Раніше ж Мартін був одружений на Христині, і після інформації про його загибель колишня дружина вирішила провести власне розслідування.

Читайте також:Кенгуру побив співробітника зоопарку на очах у туристів (відео)

У травні 2015 року в будинку, де проживала сім`я Дюрам, був виявлений труп Мартіна з п’ятьма вогнепальними пораненнями. Там же з пораненнями голови перебувала і Гленна, але лікарям вдалося її врятувати. Зараз жінка знаходиться у в’язниці за звинуваченням у вбивстві: слідство вважає, що поранення вона завдала собі сама як алібі. Причиною трагедії, на думку свідків, стали постійні конфлікти через неоплачених рахунків, загрози виселення з будинку, а також пристрасті Глен до азартних ігор.

Домашній вихованець Дюрам,папуга  жако на прізвисько Бад, через кілька місяців після загибелі чоловіка почав вимовляти виразні фрази, точно наслідуючи голосам своїх господарів. Мартін виголосив фразу «Забирайся» (Get out), дружина відповіла «Куди ж я піду?» (Where will I go), і наступна фраза, яку відтворює папуга, звучить як «Не стріляй!» В поєднанні з нецензурним виразом (Don ‘ t f – ing shoot).

Джерело.

You cannot copy content of this page