fbpx

Попри болісне розставання Гайтана продовжує присвячувати пісні екс-коханому

Артистка поділилася, чи лишив екс-продюсер їй її пісні.

Співачка Гайтана після довгої перерви повернулася до України з Африки і розповіла, як у неї йдуть справи, йдеться у “Світському житті”. Як з’ясувалося, Гайтана розійшлася із своїм продюсером та нареченим Едуардом Клімом, з яким пробула у цивільному шлюбі 10 років.

“Я не знаю, як про це говорити. Це життя. Це наче й нещодавно сталося, але мені здається, що вже давно. Ми обидва повернули кудись не туди і на автопілоті летіли у це “не туди”. Мала з’явитися сміливість, щоб сказати “стоп” цьому всьому”, – прокоментувала зірка.

Гайтана також поділилася, чи залишив екс-продюсер та екс-чоловік їй права на розпорядження власними піснями і псевдонімом.  Окрім того Гайтана зізналася, що для неї було важливим, аби коханий познайомився з її батьком, чого так і не сталося “Для мене було дуже важливо отримати благословення мого батька та й взагалі, щоб мій батько знав майбутнього чоловіка. Я завжди хотіла, щоб мій чоловік любив обидві мої країни – це Україна і Африка, моя країна Конго. Я була невдоволена тим, що досі, після стількох років поряд з чоловіком, мій батько його не знає”, – зізналася співачка. Попри болісне розставання Гайтана продовжує присвячувати пісні екс-коханому. Навіть у новій композиції “Как бы небыло больно”, за словами співачки, йдеться про Кліма.

Більше читайте тут: ГАЙТАНА ПРИВЕРНУЛА УВАГУ НОВИМ ІМІДЖЕМ (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page