fbpx

Помилочка вийшла: в КМДА порозумілися з приводу “облави” на нелегальних квартировинаймачів

Перевірки київських квартир здійснюватимуться в контексті споживання жителями гарячої та холодної води в квартирах, де відсутні прилади обліку. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, у повідомленні наголошується, що інформація про перевірки київських квартир на предмет кількості жителів була подана деякими ЗМІ некоректно.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, мова йде про випадки зловживань із боку споживачів, коли кількість зареєстрованих у квартирі не відповідає кількості тих, хто фактично проживає.

“Для забезпечення справедливості розрахунків за спожиті послуги будуть проведені перевірки приміщень та, в результаті виявлених порушень, киянам буде пропонуватися механізм розрахунку за фактично спожиту холодну та гарячу воду”, – наголошується в повідомленні КМДА.

Зазначимо, що сайт 044.ua, видалив новину скандальної заяви про нібито підготовлювані “облави” на нелегальних квартиронаймачів в Києві, але більшість українських ЗМІ встигли її розмістити у себе, тим самим викликавши величезний ажіотаж у соцмережах.

Читайте також: Відчиніть, поліція: у Києві планують “облаву” на нелегальних квартировинаймачів

Джерело.

You cannot copy content of this page