fbpx
Події
Спека, урагани і похолодання: метеоролог розповіла про погоду в Україні на серпень

Про це розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, передає УНІАН.

На початку серпня в Україні не очікується великої кількості опадів, проте в середині місяця будуть зливи, можливо, ураганного характеру. Третя декада принесе в країну похолодання. Водночас українцям потрібно готуватися і до дуже спекотних днів.

“Ми очікуємо, що на початку серпня не буде багато опадів, а в середині варто очікувати великих злив. Я думаю, вони будуть ураганного характеру”, – зазначила вона.

За її словами, у серпні також будуть дуже спекотні дні – температура сягатиме +30. “У третій декаді серпня буде різке похолодання. Таким чином, температура в серпні в цілому буде вищою за норму, третя декада – холодна і дуже нестійка”, – додала Мартазінова.

У східній частині України кількість опадів буде в межах норми, тобто 50-60 мм, у західних областях опадів випаде менше. “Тут посушливість і спекотні процеси будуть позначатися сильніше, ніж у східній частині”, – зазначила метеоролог.

Джерело.

Фото ілюстративне.

Реклама