fbpx
Події
Померла 34-річна чемпіонка світу з бальних танців на візках

Багаторазова чемпіонка світу та Європи з бальних танців на візках 34-річна Надія Сівак померла 9 жовтня.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав тренер Національного комітету спорту інвалідів Сергій Марченко.

“Скорботний день для всієї спортивної родини, не можу усвідомити цей жахливий факт. Молода і талановита жінка, мати, дружина, наша гордість і надія. Надія, і вже немає, як боляче. Понад 8 років працювала Надя у складі національної збірної команди України зі спортивних танців на візках. 8 щасливих для нас років, ми отримували гарантований успіх на змаганнях. Багаторазова Чемпіонка Світу та Європи, Заслужений майстер спорту міжнародного класу, чудовий товариш, завжди з посмішкою та позитивним ставленням до всіх нас, своїх друзів. Завжди з нами, пішла непереможеною”, – написав Марченко.

Надія Сівак родом з Макіївки Донецької області. Перестала ходити в 2000 році. Біда трапилася за три місяці до її 19-річчя. Упали сусідські металеві ворота і травмували хребет. У 2006 році Надія поїхала в табір активної реабілітації в Криму. Інструктором їзди на інвалідному візку там працював Іван Сівак із міста Нетішин Хмельницької області. Йому, як і Надії, після травми хребта теж не судилося стати на ноги.

З перших же днів знайомства молоді люди сподобалися одне одному. Іван до того часу вже рік займався танцями на візках. Він виступав у категорії “комбі” – зі здоровою партнеркою. За рік Надія переїхала з рідної Макіївки до чоловіка. Оселилися у Рівному. З того часу Надія не пропустила жодного тренування чоловіка. А потім і сама почала займатися танцями.

Того ж 2007-го Надія народила донечку Даринку. Це було найбільшим щастям для родини.

Поховали прославлену чемпіонку на батьківщині чоловіка 11 жовтня.

Читайте також: Померла чернівчанка, яка понад 10 днів боролася за життя після жахливої ДТП

Джерело.

facebook