fbpx
Без рубрики
Помер продюсер дуже відомої групи (фото)

У 2008 році продюсер був засуджений до 25 років в’язниці за шахрайство в особливо великому розмірі.

Лу Перлмен (Lou Pearlman), творець і продюсер груп Backstreet Boys і ‘NSYNC, помер у в’язниці штату Техас, де відбував покарання за шахрайство. Як повідомляє Associated Press,62-річний чоловік помер у п’ятницю, 19 серпня. Причина смерті не уточнюється.

У 2008 році продюсер був засуджений до 25 років в’язниці за шахрайство в особливо великому розмірі. Перлмен зізнався, що протягом 20 років залучав інвестиції в свої компанії Transcontinental Airlines Travel Services Inc. і Transcontinental Airlines Inc, які існували лише на папері. В результаті постраждали як мінімум 250 осіб, які в сумі втратили 200 мільйонів доларів, і 10 фінансових установ, які втратили 100 мільйонів.

Backstreet Boys – американський бойз-бенд, утворений в 1993 році випускниками старшої школи. Починаючи з дебютного альбому група продала близько 140 мільйонів екземплярів своїх записів і випустила вісім студійних альбомів.

Колектив сім разів номінувався на премію “Греммі” і отримав стільки ж нагород від журналу Billboard.

Читайте також:У СИРІЇ ПОМЕР БРАТ ХЛОПЧИКА ОМРАНА ДАКНІША, ЯКИЙ СТАВ СИМВОЛОМ ЖАХУ ВІЙНИ

творець бекстріт
‘NSYNC – бойз-бенд, який досяг великого успіху в кінці 1990-х. Їх платівка No Strings Attached стала найбільш продаваним альбомом в історії популярної музики. У 2002 році фронтмен групи Джастін Тімберлейк почав сольну кар’єру.

Джерело.

Реклама