fbpx

Поливайте цим секретним підживленням всі рослини на городі – потім збирайте врожай вантажівками

Поливайте цим секретним підживленням всі рослини на городі – потім збирайте врожай вантажівками

Льон має безліч корисних властивостей не тільки для здоров’я, але і для посадок.

З цієї рослини можна приготувати корисні підживлення, використовувати його як сидерат, якщо ваш ґрунт потребує поліпшення.

Користь льону

До його складу входять незамінні амінокислоти, велика кількість клітковини, вітаміни, мікро- та макроелементи.

Народні підживлення з льону можуть бути дуже корисними для рослин через вміст нітрогену, фосфору та калію, які є основними елементами живлення для рослин.

Використання лляного добрива дозволить скоротити витрати на хімічні добрива.

Як приготувати розчин із льону для поливу рослин

Для приготування підживлення практично нічого робити не доведеться, потрібно лише змішати компоненти, а потім готовою сумішшю поливати рослини.

Підживлення з льону

На 10 літрів відстояної води потрібно взяти 1 кг льону і перемішати. Розчин повинен настоятися протягом 10 днів, а потім проціджують і розбавляють водою у співвідношенні 1:5.

Підживлення з льону та рису

Ще один варіант підживлення, який допоможе рослинам зміцніти, отримати повноцінне харчування для швидкого росту та плодоношення.

Для приготування розчину необхідно взяти 3 ст. ложки рису, 1 ст. ложку льону, подрібнити у блендері, залити 2 літрами води, дати трохи настоятися, процідити та довести об’єм до 3 літрів.

Одну склянку готового розчину потрібно розвести 5-ма літрами води, і тепер можна поливати будь-які рослини на вашому городі.

Використовуючи народні підживлення, можна забезпечити рослини всіма необхідними елементами живлення. Однак слід враховувати, що лляне підживлення не є заміною добрив і тут потрібен комплексний підхід.

You cannot copy content of this page