fbpx

Полякова оригінально відреагувала на звернення до неї Оксани Білозір

28 квітня на своїй сторінці у Facebook Українська співачка Оля Полякова розмістила свою реакцію на пост Оксани Білозір.

Відеозвернення співачки, адресоване екснардепці, колишній міністерці культури та українській артистці Оксані Білозір.

Нагадаємо, що 26 квітня Оксана Білозір публічно заявила про плагіат її пісень та пообіцяла “листи щастя” за використання пісень з її репертуару.

Згідно з заявою Білозір, пісня “Колискова для України”, яку Полякова презентувала нещодавно, – це переспів її пісні “Свіча”.

У своєму відеозверненні Полякова відкинула такі припущення.

Далі пряма мова:

“Не час влаштовувати таке, але не можу не прокоментувати Білозір. На якій підставі, Оксано? Ви маєте авторське право на музику [українського композитора] Мирослава Скорика? Ви його спадкоємиця? Або, може, співавтор цієї мелодії? Якщо це так, то не здивуюся вашій діловій хватці”, – сказала Полякова.

Полякова зазначила, що текст до її пісні написав український автор Олександр Вратарьов після того, як вона попросила його створити пісню “про матерів і дітей, які знаходяться у підвалах”.

“На мелодію, яка підтримувала дух у цих людях. Це був поклик. Тому будьмо чесними – до “Колискової”, написаної на мелодію Скорика ви, Оксано, не маєте ніякого відношення. Проте маєте відношення до якоїсь там незаконної недобудови. Так прикро, що людина, яка мала підтримувати країну піснею, просто пише щось у соцмережах. Усім добра. А пісня нехай живе”, – підсумувала Полякова

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page