fbpx
Події
Поляк намагався за хабар незаконно вивезти з України дитину

Українські прикордонники в пункті пропуску “Шегині” (Львівська область) затримали громадянина Польщі, який пропонував незаконну грошову винагороду, щоб вивезти за кордон сина без дозвільних документів від матері.

“Сьогодні вранці в пункті пропуску “Шегині” на кордоні з Польщею на виїзд з України прибув 37-річний громадянин Польщі зі своїм сином, який має українське громадянство. На паспортний контроль поляк надав нотаріально завірену заяву матері хлопчика, громадянки України, згідно з якою вона надавала дозвіл на вивезення сина за кордон. Однак термін дії заяви закінчився ще в 2015 році”, – повідомила в прес-служба Державної прикордонної служби України.

Читайте також: На Сумщині ціле село не дає вивезти 7-річного хлопчика в Туреччину (відео)

Прикордонники повідомили батькові про закінчення терміну дії заяви матері і попередили, що його дитину не пропустять через державний кордон.

“Громадянин не погодився з таким рішенням прикордонників і запропонував інспектору якимось чином домовитися і все ж незаконно випустити хлопчика з України. Свої прохання він вирішив “підкріпити” грошовою винагородою, на що натякнув прикордоннику”, – сказано в повідомленні.

За спробу дачі хабара польський громадянин затриманий, його дії зафіксовані. Також прикордонники направили повідомлення працівникам Національної поліції України про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Читайте також: Після бурхливої вечірки поляк прокинувся в морзі

Джерело.

facebook