fbpx
Події
Польська поліція з 4 листопада не може знайти зниклого українця, підключили Інтepпол

4 листопада в польському місті Серпц пропав 25-річний житель Дніпра Кирило Вознюк. Молода чоловік пішов ввечері в клуб і до цього часу з ним немає зв’язку. На даний момент його розшукує Iнтерпол, передає “Інформатор”.

Близько 22:00 Кирило Вознюк вийшов з дому в місті Серпц і відправився на дискотеку в Борково-Косцельне. Про це ввиданню повідомили родичі зниклого хлопця. На записах з камер спостереження клубу видно, що хлопець пішов в сторону будинку. Однак до сьогоднішнього дня Кирило Вознюк так і не вийшов на зв’язок.

Для пошуку жителя Дніпра задіяна вся поліція міста Серпц. Кирило працював в пекарні, працевлаштований офіційно. Роботодавець хлопця повідомив про його зникнення 6 листопада. На даний момент хлопця шукає навіть Інтерпол – на офіційному сайті розміщені фото хлопця і вказані його особливі прикмети.

На сайті вказані такі прикмети: зріст 185 см, вага близько 70 кг, світлі очі, середньої статури, коротке волосся, кругле обличчя, середній ніс, татуювання на руках і спині.

Читайте також: У Польщі за загадкових обставин зник 25-річний українець

Інтеpпол – це міжнародна організація кpимінальної поліції, основним завданням якої є об’єднання зусиль національних правоохоронних органів країн-учасниць у сфері боротьби з загальнокpимiнaльною злoчинністю. Також Інтерпол займається координацією міжнародного розшуку, боротьбою з тopгівлею людьми, організованими злoчинними співтовариствами, контpaбaндою нapкoтиків, злoчинами в сфері економіки і високих технологій, фaльшуванням, підробкою цінних паперів.

Якщо у вас є яка-небудь інформація про місцезнаходження зниклого Кирила Вознюка, прохання повідомити мамі хлопця Ірині Вознюк за номером (095) 365-80-71, або зв’язатися з поліцією Серпц по телефону (024) 265-82-00. Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі зник чоловік.

facebook