fbpx

Польща змінює принципи працевлаштування заробітчан

Зміни торкнуться, зокрема, працівників з України, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії

Більшість представників партій виступають за подальшою роботою над урядовим проектом закону, що окреслює нові принципи працевлаштування іноземців на сезонні і короткотермінові роботи. Після першого читання проект новелізації закону про промоцію працевлаштування та про установи ринку праці, було надіслано на доопрацювання у сеймову комісію, повідомляє Польське радіо, пише svitua

Новелізація, зокрема, впроваджує новий вид дозволу на сезонну працю, а також, так званий, багатосезонний дозвіл, що видаватиметься на 3 роки. Заступник міністра праці Станіслав Швед додав, що нова форма працевлаштування замінить дуже популярні спрощені процедури, тобто реєстрацію заявок у Повітових управліннях праці з метою взяти на роботу певного іноземця.

Згідно з проектом, дозвіл на сезонну роботу видаватимуть усім громадянам третіх країн в конкретних секторах економіки: у рільництві, садівництві і туристиці, до 9 місяців календарного року.

Проект ущільнює процедури, пов’язані з виконанням короткотермінової роботи для громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України.

Новелізація закону про промоцію працевлаштування та про установи ринку праці впроваджується до польського законодавства згідно з директивою Європейського парламенту 2014 року у справі умов прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування в характері сезонного працівника.

Читайте також:БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ: ЯК ЇХАТИ, КОМУ МОЖНА, НА СКІЛЬКИ ДНІВ ТА ЧОМУ МОЖУТЬ ВІДМОВИТИ

You cannot copy content of this page