fbpx

Польща спростила умови проїзду для українців. яких категорій торкнуться зміни

Польська залізниця спростила правила безкоштовного проїзду для українців на території Польщі. Для цього більше не знадобляться закордонний паспорт та номер PESEL – тільки квиток на поїзд від Укрзалізниці.

Як повідомили в пресслужбі національного перевізника, на підставі квитка на потяг Укрзалізниці, оформленого в Україні для евакуації в Польщу, можна отримати безкоштовні проїзні документи на території Польщі.

Для того, аби скористатись даною послугою необхідно зберегти куплений в Україні квиток на поїзд (електронний чи друкований) для проїзду в Польщу. цей квиток і дає право на безкоштовні поїздки залізницею по території Польщі не тільки в день перетину кордону, але й надалі.

Варто пам’ятати, що посадка в поїзди здійснюється по заздалегідь отриманих в касі безкоштовних квитках, які видаються за умови пред’явлення закордонного паспорта громадянина України/проїздного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі/Повідомлення про присвоєння номеру PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.

Громадяни з інвалідністю теж мають надати документи, які підтверджують їхню інвалідність (українські підходять), однак якщо інвалідність видно неозброєним оком, можна не пред’являти відповідні документи.

Окрім цього, українці можуть безкоштовно перевозити багаж та тварин.

“З Польщі українці також можуть безкоштовно виїхати далі за кордон, дотримуючись тих самих правил (безкоштовні квитки доступні в міжнародних касах)”, – наголошують у пресслужбі.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page