fbpx

Поліція хоче взятися за власників гіроскутерів, моноколіс і сеґвеїв

У пoліції, стурбовані проблемою стрімкого росту, за останній період, кількості нових учасників дорожнього руху, поведінка яких ніяк не регламентується ПДР, то ж ініціювали адаптацію законодавства до нових реалій. Про це  повідомили в Патрульній поліції України, передають “Факти”.

За словами правоохоронців, найбільшу тривогу викликає використання подібних засобів пересування неповнолітніми, які не знайомі навіть з елементарними правилами дорожнього руху. Тим часом як нові електросамокати цілком здатні позмагатися у швидкості з мопедами, для управління якими потрібно отримання водійських прав.

У поліції про проблему знають, але як її врегулювати, сказати зараз не можуть.

«Зараз йде робота з вироблення пропозицій щодо врегулювання нормативно-правових аспектів, які стосуються використання на вулично-дорожній мережі нових засобів пересування. Коли будуть вироблені всі пропозиції, їх передадуть в міністерство, а воно вже буде готувати проект для внесення в парламент», – повідомили в Патрульній поліції.

Читайте також: У мережі показали фото головної учасниці пoбuття дівчинки в Одесі

І поки пропозиції щодо зміни правил дорожнього руху тільки готуються до розгляду, водіям варто бути готовим до раптових зустрічей з «неузаконеними» учасниками руху, дії яких передбачити важко.

You cannot copy content of this page