fbpx
Події
Поліція бездіяла під час підпалу Інтера (відео)

Сьогодні невідомі підпалили студію телеканалу “Інтер”. Про те. як це відбулось, та що робила поліція, розповів очевидець пожежі Олександров Нікітов.

“Спочатку стояли намети новенькі, і чоловіків 10 у військовій формі. Саме вони тримали двері, не даючи вийти працівникам “Інтера”. Поліція з ними мирно розмовляла, намагалася просто з ними домовитися. Ніякої сили не було застосовано, а в палаючому будинку, під замком, були люди. Пожежники одразу ж почали працювати. Вогонь був дуже сильний, вилітало скло. Кажуть, що валився дах. Люди не могли вийти, їм довелося вилізти на дах і сховатися там.

Бачив як ватажок паліїв, гуляв поряд зі студією, посміхаючись показував своїм виглядом повне володіння над ситуацією і те, що йому за це нічого не буде. Поліція його не затримувала. Кілька разів свідки того, що відбувається зверталися з питаннями, чому його не затримують, якщо він організатор підпалу.

Представники поліції спочатку відмахувалася, але потім, коли вони попросили його підійти, він почав тікати і їм довелося його наздоганяти що б “пов’язати”.

Ватажкові хотіли допомогти кілька спільників, намагалися відбити його у поліції. Проти них застосували газові балончики і провели затримання ще одного учасника підпалу. Про постраждалих я знаю, що у кого-то було пошкодження кінцівок, кого-то спускали на автокрані, на носилках забирали в швидку”,- прокоментував свідок події.

Читайте також: Під офісом телеканалу “Інтер” палять шини

Джерело.