fbpx
Дозвілля
Поліцейські на “фантомі” допомогли 8-річному хлопчикові відшукати маму

Як повідомлялось раніше, з 25 січня 2022 року в Україні почали працювати поліцейські автомобілі-фантоми, які будуть контролювати дотримання правил дорожнього руху на дорогах. Ці автомобілі  їздять без розпізнавальних знаків поліції, візуально не відрізняються від інших учасників дорожнього руху і фіксуватимуть ситуацію на дорозі за допмогою спеціальних технічних засобів.

Проте, як виявилось, “фантоми” — це не тільки про контроль швидкості.

Учора під вечір з Гостомеля до Києва засніженим узбіччям дороги йшов хлопчик. Це помітили патрульні, що патрулювали з протилежної сторони вказаний відрізок дороги на автомобілі “фантом”. За допомогою спецсигналів патрульні розвернулися та під’їхали до дитини.

Самотній, замерзлий, без шапки, але такий впевнений у своїй місії… 8-річний хлопчик йшов на пошуки мами, яка, з його слів, 4 дні не з’являється вдома. Батько у цей час теж був на роботі. Вдома лишилася старша сестра та молодший брат. А малий вирішив самостійно розшукати свою маму, оскільки знає, де вона працює у Києві. Він сам пройшов близько 4-х кілометрів у напрямку столиці.

Патрульні взяли замерзлого малого на борт, запропонували їжу, але він відмовився. Разом вони прибули до київського заводу, де працює мама малого. Але знайти її було непросто.
За допомогою охоронців заводу встановили, де саме працює мати, але виявилось що її нема на місці. Однак, напарники не здавалися та розшукали колегу мами, яка патрульним надала контакти батька. Зателефонували батькові та повідомили про подію. Батько з матір’ю скоро приїхали до патрульних та зустрілися з малим.

Добре все, що добре закінчується.

Дякуємо за службу, оперативні та злагоджені дії патрульним Миколі Колоді та Олегу Вовнянку.

Проте, далі цю ситуацію візьмуть на контроль офіцери ювенальної превенції та шкільні офіцери поліції. Бо так не має бути…

Добре, що фантом був поряд!

Олексій Білошицький, Патрульна поліція України