fbpx
Без рубрики
Полетіли голови: за вирубку лісів на Закарпатті покарали півтора десятка прикордонників

Державна прикордонна служба України провела повторне розслідування з приводу незаконної вирубки лісів на Закарпатті, за підсумками якого було покарано півтора десятка прикордонників.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян на своїй сторінці в Facebook.

“У березні 2016 року ДПСУ спільно з Нацполіцією виявили факт незаконної вирубки лісу на ділянці Чопського загону. З метою встановлення обставин виявлених порушень у Чопському загоні було проведено службове розслідування, за результатами якого ряд посадових осіб було притягнуто до дисциплінарної відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Однак Слободян зазначив, що вивчення матеріалів справи в адміністрації відомства змусило засумніватися в об’єктивності розслідування. Тому для повного вивчення всіх обставин у Чопському загоні була проведена додаткова перевірка.

Читайте також: Патріотичні галичани продають ліс представникам країни-агресора, – Москаль

“Факти незаконної вирубки лісу на ділянка,х відповідальності відділів прикордонної служби “Великий Березний”, “Новоселиця” та” Гута” Чопського загону, підтверджені. Встановлено, що службові розслідування Чопського прикордонного загону було проведено з порушенням вимог законодавства України”, – заявив Слободян.

За підсумками проведеної адміністрацією Держприкордонслужби перевірки, ряд офіцерів регіонального управління та Чопського прикордонного загону було притягнуто до відповідальності.

“Звільнили з військової служби за службовою невідповідністю – 6 осіб, позбавили військового звання – 2 осіб, понизили в посаді – 2 осіб, оголосили про неповну службову відповідність – 5 чоловік”, – резюмував помічник голови ДПСУ.

Читайте також: Яким чином вирубка лісів спричиняє загальну посуху в Україні

Джерело.