fbpx
Події
Поки він захищав українців на фронті, вогонь забрав його рідну матір (відео)

Поки він захищав українців на фронті, сам в одну мить втратив дім і маму. І саме пожежа зробила Олега Ольховського єдиним опікуном для двох менших братів та сестри.

Вже півтора місяця він розривається між службою державі та службою сім’ї, пише 24канал

У будинку відчувається запах гарі, хоча з моменту пожежі минуло вже півтора місяця. Тоді Олег втратив не лише будинок, а й рідну матір. У цей час він був в зоні АTО, а його двоє молодших братів та сестра були у школі.

“Вони йшли зі школи їх обігнала пожежна машина, видно щось димить. Вони думали, що у когось щось горить вони без печалі йшли нічого собі не підозрювали. Крістіна, найменша сестра зразу почала бігти в хату, бо вона за мамою завжди була. Добре, що були сусіди та тримали та не пускали їх. Хлопці плакали постійно, ну ще на той момент ніхто не знав, що мама в хаті була”,

– прокоментував військовослужбовець ЗСУ.

Олег зміг приїхати лише на наступний день. Чому загорівся будинок він і досі не знає.

“Стільки проблем зразу навалилося. Хотілось все кинути і все. З військових частини не офіційно відпустили. Це дезертирство – те, що я поїхав”,

– прокоментував Олег.

Читайте також: ЧОЛОВІК БЕЗ ОЧЕВИДНИХ ПРИЧИН ШТОВХНУВ ЖІНКУ НА КОЛІЮ МЕТРО: ОПУБЛІКОВАНО ВІДЕО ІНЦИДЕНТУ

Хлопцеві потрібно було організувати пoхopон, і за малими доглядати, щоб вони нічого з собою не зробили.

У тому ж селі на сусідній вулиці Олег орендує житло. Одяг та речі родини під час пожежі згoріли. Тож усе доводилося купувати. Зараз хлопець служить в Білій Церкві. Зeнітно-рaкетний полк. З дому до військової частини – 30 кілометрів, боєць добирається автобусом.

Хлопець мріє стати офіцером, але понад усе хоче мати власний будинок. І хоч за ці півтора місяця, зізнається, руки опускались не раз. Здатися він собі дозволити не може. Бо у 25 років став єдиною рідною людиною для трьох дітей.