fbpx
Події
Поки мати була у відрядженні батько жорстоко побив 12-річну доньку

Чоловік завдав дівчинці кілька ударів в область голови, заподіявши тілесні ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми та струсу головного мозку.

Причиною конфлікту між батьком і дочкою стала відмова дівчинки показати свою особисту переписку в соціальних мережах.

12-річну дитину госпіталізували, про що працівники медичного закладу повідомили в поліцію. Правоохоронці почали досудове розслідування.

З’ясувалося, що батьки постраждалої дівчинки знаходяться в процесі розлучення. Батько проживає окремо. Мати поїхала у відрядження, залишивши дочку з бабусею і нянею.

В один із днів тато приїхав провідати дитину, і захотів прочитати переписку школярки в соціальних мережах. Чоловік вимагав у дочки віддати йому мобільний телефон і назвати паролі від акаунтів. Дівчинка не бажаючи, щоб батько ознайомився з її особистими повідомленнями, видалила інформацію з пам’яті телефону. Ця ситуація і стала причиною побиття дитини.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 127 (катування) Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Джерело.

facebook