fbpx

“Покажемо усьому світу нашу єдність”, – Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання українців

Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”, – зазначив Президент. 

Президент України Володимир Зеленський започаткував День єднання, який відзначатимуть щороку, 16 лютого. Зеленський видав указ про святкування цього дня.

“Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ я вже підписав. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”, – сказав Президент у відеозверненні до народу України, оприлюдненому у понеділок увечері, 14 лютого.

Відповідно до указу, в цей день буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконано о 10:00 Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Зеленський також зазначив, що перед Україною постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, які вимагають від нього та кожного з українців впевненості, відповідальності та конкретних дій.

“Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Великий народ – великої країни!” – підсумував Зеленський.

You cannot copy content of this page