fbpx
Дозвілля
Подвійне свято: Дзідзьо з святкує день народження і три роки сімейного життя (фото)

Сьогодні лідеру групи Дзідзьо Михайлу Хомі Виповнюється 33.

Оскільки Дзідзьо – артист з неабияким почуттям гумору, то і його 33-й День народження ми пропонуємо вам відзначити незвично – поласувати порцією невідомих фактів з життя артиста. Звичайно ж, з гумором!

1. У 2 роки і 3 місяці Дзідзьо вже читав по складах.

2. Вперше Дзідзьо вийшов на сцену в 6 років, коли вступав в музичну школу. На вступному іспиті співав пісню “Ой у лузі червона калина”.

3. У 9 років, коли Дзідзьо грав з дітьми в “войнушки”, стріляючи горохом, потрапив в свою прабабусю Анну. Через тиждень майбутньому артисту прийшла телеграма, що бабуся померла, і Дзідзьо 3 роки переживав, думаючи, що це він її вбив …

4. У дитинстві на День народження найкращий подарунок Дзідзьо отримував від мами – на кожне свято це був торт “андрути” (вафлі, перемазаний згущеним молоком).

5. На перші заколядовані гроші Дзідзьо купив светр BOYS, на 3 розміру: більше, на виріст, іншого не було. А надів через два роки, і то – один раз, тому що було вже не модно.

6. В 12 років отримав першу премію на конкурсі ім. П. Чайковського.

7. Перша робота Дзідзьо – 3 місяці служби на митниці на пропускному пункті Краковець. Але потім вирішив, що це не справа його життя, і почав займатися музикою.

8. Слова “Галька Майо Степана” в пісні “Я і Сара” – не випадкові. Це справжні імена мами і тата артиста.

9. Сценічне ім’я Дзідзьо походить від імені його дідуся по маминій лінії, поляка за національністю, якого звали Маркуль Ян Казимирович. Але в селі всі звали його просто – Дзідзьо.

10. Дзідзьо не п’є молока, каже, що дорослі не повинні його пити, так як вважає цей продукт виключно материнським способом вигодовування дітей. “Дорослі повинні визначитися, і є чи траву, або м’ясо”, – говорить він.

Читайте також:ГУРТ “ДЗІДЗЬО” В КАРПАТАХ ШУКАЄ ГУЦУЛОК (ВІДЕО)

Артист одружений на Ярославі Притулі-Хомі, проте дівчина рідко з’являється на публіці разом з коханим чоловіком, тому що не вважає шоу-бізнес жіночою справою. Хоча дружина артиста також пов’язана з музикою – вона вчить дітей співу. Ярослава визнається, що головне – бути надійною опорою для свого чоловіка.

Пара разом вже багато років, ще з музичного училища, але як раз сьогодні – три роки з дня їх весілля. Про це Ярослава розповіла на своїй сторінці в соцмережі.

– У нас сьогодні два свята. Їду в поїзді, везу коровай. Хочу зробити сюрприз. Нехай серце завжди буде наповнене любов’ю!

Джерело.