fbpx
Дозвілля
Подрузі вона розповіла про спробу дізнатися щось про свою долю. Та уважно вислухала і, почувши опис чоловіка, здивовано підняла брову. Однак Лера цього не помітила, намагаючись стримати сльози, викликані цибулею

Була вже восьма година вечора, коли Лера нарешті змогла дістатися додому. З хвилюванням дівчина дістала з сумочки ключі і кілька разів стиснула їх в кулаці. Ця квартира належить їй одній. Аж не віритись!

— Треба було запустити першою кішку, — запізно подумала вона, застигаючи на порозі. Кішка, до речі, була. Просто на час усієї цієї метушні з переїздом, вона тимчасово проживала у найкращої подруги Лери. – Та вже нічого! Додому-додому!

Невелика, але затишна однокімнатна квартира дісталася дівчині від держави, як сироті. Житло знаходилося в новому будинку, який здали напередодні нового року.

— Де святкуватимеш? – цікавилась подруга. — Гайда до нас! У тебе ж квартира зовсім порожня.

— Ну, чому порожня? — Сміялася Лера. – Є диван, шафа, стіл із комп’ютером та плита. Мені поки вистачить, решту згодом куплю.

— Ну, дивись, — похитала головою Лариса. — Буде нудно, забігай до нас. Тут дійти лише п’ять хвилин.

Дівчина чемно відмовилася. Поки що їй хотілося побути на самоті.

У хаті панувала тиша. Ще не всі щасливі мешканці в’їхали, не було кому шуміти. Лері було трохи незатишно, адже вона звикла до галасливого гуртожитку, де життя вирує навіть уночі.

Увесь свій вільний час вона проводила, повністю занурившись у інтернет простір. І ось, відвідуючи черговий сайт, Лері на очі потрапила реклама однієї ворожки. Та обіцяла зробити досконалий приворот, зняти вінок безшлюбності та багато іншого. Дівчина роздратовано пирхнула, вона не вірила в подібну нісенітницю. Але побачене навело її на цікаву думку.

— Може спробувати погадати? Не те щоб я в це вірила. Просто заради розваги, – подумала Лера і рішуче вимкнула комп’ютер. Час наближався до півночі. — Все одно пора йти спати.

Дівчина розклала диван, дістала з шафи постільну білизну та ковдру. Потім, хихикаючи, вляглася і прошепотіла:

— Сплю на новому місці, хай присниться наречений нареченій!

Вранці Лера прокинулася, спокійно потяглася, але вже за кілька секунд різко сіла. Вона пам’ятала свій сон до дрібниць.

Великий будинок, розташований десь за містом у мальовничому місці. Чисте повітря, навколо зелень. Лера йде босоніж шовковистою травою, поруч із нею біжить цуценя хаскі, мрія всього її життя. Дівчині так легко та приємно!

Потім картинка змінюється. Ось вона вже всередині будинку, сидить біля каміна та гладить собаку. Сходами спускається чоловік. Високий, стрункий, брюнет із зеленими очима. Одягає сорочку і лагідно посміхається дівчині.

— Хто ти? — Виривається у Лери. Чоловік щиро сміється та підходить ближче. Від одного погляду на нього дівчині одразу теплішає на душі.

— Антон. Твій чоловік.

— Це лише сон, — бурмотіла Лера, намагаючись переконати себе. — Просто я багато про це думала перед сном, от мозок і видав гарну картинку. Але, – дівчина зніяковіло відвела погляд убік, – варто зізнатися, що він якраз відповідає моєму смаку. Стоп! Це нісенітниці! Так, просто марення! Не знаю я жодного Антона! — І тихесенько додала. – Однак була б не проти познайомитись.

Після нічної події дівчина різко перехотіла зустрічати Новий Рік одна. В голову лізли погані думки. Тож вона зателефонувала Ларисі і попередила, що обов’язково прийде. От прямо зараз. Заодно допоможе все приготувати.

Подрузі вона розповіла про спробу дізнатися щось про свою долю. Та уважно вислухала і, почувши опис чоловіка, здивовано підняла брову. Однак Лера цього не помітила, намагаючись стримати сльози, викликані цибулею.

Лариса загадково посміхалася і поглядала на годинник. Ближче до десятої вона відправила подружку привести себе до ладу, заявивши, що зараз прийдуть головні гості. Лера трохи побурчала, але пішла переодягатися. Якій дівчині не хочеться бути красивою?

А ось і перші гості. Дівчина була добре знайома Лері – вони разом навчалися в універі. А от хлопець був той самий. Зі сну.

— Антон, — посміхаючись на всі тридцять два зуби, заявив хлопець, вручаючи дівчині букет квітів. — Приємно познайомитись.

— А мені як приємно, — тільки і змогла видавити з себе Лера, притискаючи до себе квіти.

P.S. Весілля відгуляли за півроку. У тому самому будинку зі сну. Вони також завели цуценя хаскі, назвавши його гордим ім’ям Граф. Відтоді Лера захопилася ворожінням. Друзі навіть змагалися, хто подарує їй найнезвичайнішу колоду карт Таро.

А найголовніше, вона справді могла дізнатися про хід подій своєї долі. От і не вір після цього в містику.

Olena Didyk.

Фото ілюсративне.