fbpx
Дозвілля
Подруга дуже і дуже не щаслива зі своїм чоловіком, дитині теж там не солодко живеться. У мені ніби живе дві людини: одна всіляко хоче зруйнувати цю сім’ю, а друга вважає, що не має на це права. Чи може подруга лізти в чуже життя, особливо якщо ту кого я хочу врятувати отой порятунок геть не цікавить?

Не знаю чи в праві я писати про ситуацію, в яку потрапила подруга, але я просто не знаю, що робити. Справа в тому, що моя близька подруга Олеся не має спокою від витівок свого чоловіка, і я вирішила зруйнувати їхній шлюб, адже так жити просто не можна.

Їх союз здається нормальним: чоловік, дружина і син-першокласник. Але лише я знаю гірку правду, і яка актриса моя подруга.

Вона з майбутнім чоловіком познайомилася п’ятнадцять років тому. Незважаючи на те, що жили на одній вулиці, вони раніше не спілкувалися. Їхні стосунки розвивалися повільно, але впевнено. Коли Олеся була при надії, як і годиться, зіграли весілля, але ніхто не знав, що буде поповнення. Через півроку на світ з’явився хлопчик.

Здавалося, що вони щасливі, звичайна сім’я. Але насправді чоловік почав дорікати мою подругу, що вона сидить у нього на шиї. Дівчина перебувала в декретній відпустці і займалася вихованням дитини. Сам же батько не допомагав дружині в її нелегкій праці. Він вважав за краще вільний від роботи час проводити на рибалці, полюванні або просто перед комп’ютером граючи в ігри.

Втомившись від постійних докорів, Олеся віддала сина на виховання своїм батькам і влаштувалася на роботу. Так як вона працює допізна, а чоловік сам не справляється з сином, то п’ять днів в тиждень хлопчик проводить у дідуся і бабусі, а додому приходить лише на вихідні. Але, навіть вийшовши на роботу, чоловік подруги знаходив приводи для дорікань. Одного разу вона зізналася мені, що він перейшов уже до інших методів виховання дружини. Мені стало гидко. На питання, чому вона це терпить, подруга відповіла, що не зможе одна поставити сина на ноги. І це при тому, що заробляє її чоловік аж ніяк не мільйони.

З часом ситуація в їхній родині не змінюється. Виховання від чоловіка стало буденною справою в їхньому союзі. Спілкування зійшло нанівець, але вона вперто намагається зберегти сім’ю ціною власної гідності. Син стає постійним свідком отого всього. Він уже зараз в свої сім років не бачить в батьках авторитетів. Весь час хлопчик проводить у дідуся і бабусі. Подруга наполегливо відмовляється помічати, що їхня сім’я існує тільки на папері.

У мені ніби живе дві людини: одна всіляко хоче зруйнувати цю сім’ю, а друга вважає, що не має на це права.

Чи може подруга лізти в чуже життя, особливо якщо ту кого я хочу врятувати отой порятунок геть не цікавить?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.