fbpx
Події
Побиття підлітків у Чернігові: якою буде подальша доля найстаршої нападниці

19-річна Євгенія Тимченко, яка жорстоко побила 15-річну школярку Поліну Малоштан у Чернігові, забрала документи з місцевого педагогічного університету. Про це повідомляє “Високий вал” з посилання на власні джерела.Зазначається, що студентка написала заяву на відрахування за власним бажанням, пише канал 24.

“Таким чином, дівчина дещо “пом’якшила” свою подальшу долю, так як, пішовши з закладу за власним бажанням, вона не отримає погану характеристику, і зможе знову вступати до будь-якого вишу без проблем”,– наголосили журналісти.

Читайте також: “Проти мене – осіб 60”: стали відомі подробиці побиття школярки в Чернігові (відео)

Як відомо, ректорат Чернігівського національного педагогічного університету мав розглянути питання щодо її виключення на нараді 10 квітня.

Крім того, місцевий ресурс “ЧЕline” поширив інформацію, що Євгенія Тимченко, яка є найстаршою зловмисницею, останнім часом не з’являлася на заняттях у виші, а також її не бачать сусіди. Видання припускає, що батьки дівчину вивезли з міста. За інформацією представників ЗМІ, мати Євгенії працює в одному з чернігівських банків, а бабуся – досвідчений адвокат із багаторічним стажем роботи. Також Тимченки відмовляються давати свідчення правоохоронцям, аргументуючи це 63 статтею Конституції України.

Читайте також: “Звичайно, ми бидло”: учасниці звірячого побиття школярки записали звернення (відео)

Додамо, начальник головного управління Національної поліції у Чернігівській області Едуард Альохін повідомив, що всі учасники нападу на школярок визнали себе винними.

“Дівчатам жодних гендерних поблажок не буде. Правоохоронні органи докладуть максимум зусиль для того, аби винні отримали своє. Зараз вирішується питання кваліфікації. Є два варіанти. Підозра буде всім. Я прихильник максимально жорстких заходів у цьому випадку. Якщо не спрацьовує принцип покарання, тоді не спрацьовує вся система правосуддя”, – зауважив правоохоронець.

За його словами, є інформація і про інші факти нападів малолітньої банди на школярок – вона вивчається та матиме відображення в реєстрі.

Підкреслимо, що зараз у цій справі відкрито єдине кримінальне провадження за статтею 296-ю (хуліганство), що передбачає покарання до семи років позбавлення волі, однак кваліфікацію можуть змінити.

Нагадаємо, у Чернігові розгорівся скандал із побиттям бандою дівчат-підлітків школярки Поліни Малоштан, в результаті чого та опинилась у лікарні.