fbpx
Події
Нові подробиці: побитого знайду Вову хочуть усиновити 8 пар

Малюка знайшли на вулиці в Одесі.
Стало відомо, що хлопчика, знайденого два місяці тому побитим на вулиці Наклонній в Одесі, поставили на облік з усиновлення. Про це повідомила начальник служби у справах дітей Ірина Дамаскіна. Дитину хочуть забрати на виховання вже вісім сімей.

Як повідомлялося, в Одесі на вулиці знайшли хлопчика у вкрай тяжкому стані. Малюк називає себе Вовою, але більше нічого про себе розповісти не може. З рубаною раною голови і без шкіри на лобі хлопчика доставили в лікарню. Але там виявилося – видимі травми – не найнебезпечніші.

“Був доставлений у вкрай важкому стані. З явищами зневоднення, досить значною втратою маси тіла, множинними забоями тіла різного ступеня давності. Показники говорять про те, що дитина не їла і не пила тривалий час”, – уточнив Володимир Гапцук, ординатор Одеської обласної клінічної дитячої лікарні. Дитині зробили пластичну операцію з пересадки шкіри в районі лоба.

Поліція почала кримінальне провадження і стала шукати його батьків або опікунів.

Читайте також: ОДЕСИТИ ШИКУЮТЬСЯ У ЧЕРГУ НА ВСИНОВЛЕННЯ МАЛЕНЬКОГО ХЛОПЧИКА (ВІДЕО)

Фотографію Вови розмістили в соцмережах. Після цього по електронній пошті в соцслужбу надійшов лист від жителя непідконтрольної території Донецької області. “Що цей Володя – його син, дружина з 2014 року поїхала в невідомому напрямку. На даний момент працюють співробітники поліції, перевіряють цю інформацію. І будуть встановлювати родинні зв’язки. Якщо будуть підтверджені родинні зв’язки, дитину передадуть батькові”, – пояснила Ірина Дамаскіна, керівник служби у справах дітей Одеської міськради.

Також у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в Запоріжжі знайшлася тітка хлопчика — сестра його батька. За словами жінки, яка заявляє про готовність зробити тест ДНК, Вова пропав у минулому році разом з матір’ю.
Поки не повідомляється, чи підтвердилася спорідненість дитини із зазначеними людьми.

Джерело.

Реклама