fbpx
Дозвілля
Побачивши квитки Ольга радісно застрибала по кімнаті. Але коли зрозуміла, що я купив тур на двох і її син не їде – враз змінилась в обличчі

На мене образились, причому зовсім незаслужено! Тепер не знаю, як бути далі.

Ми почали зустрічатися, але розповіла вона про дитину тільки через півроку. До цього ні слова, ні півслова. Чому? Якщо ти мама, навіщо було приховувати його від мене ?! Але мова не про це. Я цю дитину дуже полюбив. Він став для мене, як молодший братик. Мої батьки, до речі, теж з ним знайшли спільну мову. Прийняли його, як рідного. Мені здається, що малюк навіть став більше посміхатися, коли почав з нами спілкуватися. Таке враження, що стільки уваги йому ніколи не приділялося. Загалом, малюк – наша сімейна велика радість.

У мене випала можливість викупити путівку на поїздку до моря. Ціна, хоч і по знижці, але сума, все-таки, вийшла значна. Тому я взяв путівку на двох. Тим більше що батьки нещодавно їздили відпочивати на озеро на кілька днів і брали маленького з собою. Тому він був не в образі. Я запропонував сина залишити на бабусю і дідуся, а самим летіти відпочити.

Однак реакція моєї дівчини мене дуже насторожила. Побачивши путівку, вона з великою радістю застрибала прямо на місці. Але прочитавши, що квитки на двох – відразу змінилася в обличчі. З’явилася образа. Вона сказала, що не очікувала від мене такого. А потім просто кинула квитки і вийшла геть.

Тепер не знаю, як далі поводитися. Залишити таку поведінку непоміченим вважаю неможливим. Намагатися пояснити їй, що не має рації – чи має це сенс? Якщо людина не оцінює ситуацію реально, то про що можна з нею говорити ?!

Поки не розповідаю про це все батькам. Сам для себе не можу вирішити, як ставитися до такої реакції. Через тиждень потрібно виїжджати на відпочинок. Дівчина перестала відповідати на телефонні дзвінки. Дитину теж не дає бачити.

Знаєте, мені за великим рахунком все одно. Хоче припинити відносини, нехай припиняє. Ось тільки чи знайде вона ще одного такого хлопця, який полюбить і її, і її маленького синочка ?! Думаю ні! Мало хто захоче виховувати абсолютно чужого сина, якщо тільки не полюбить його, так як я!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.