fbpx
Дозвілля
Побачивши такі позначки біля своїх дверей – телефонуйте до пoлiції: умовні знаки злодіїв (фото)

Намагаючись обдурити правоохоронців і законнослухняне суспільство, злoчинці з кожним роком удосконалюються і придумують все нові і нові хитрощі.

Так, поліція нещодавно оприлюднила систему умовних позначень, які інформатори злoчинного світу малювали на дверях будинків мирних громадян.

Читайте також: Як потроїти заряд смартфона

Залежно від того, чи легко пoграбувати будинок, чим там можна поживитися і з якими труднощами доведеться зіткнутися, інформатори малювали один або кілька значків з 36 можливих варіантів!

znaky-zlodiyiv

Дивлячись на цю систему шифровки, просто дивуєшся, наскільки хитрі й винахідливі злoчинці! Звичайно ж, незабаром злoдії придумають нові кодові позначення, але ця інформація ні для кого не буде зайвою.

znaky-zlodiyiv1

Якщо ти думаєш, що лише іноземні злoчинці вдаються до подібних хитрощів, ти глибоко помиляєшся. Наші злoдії теж не працюють навмання і йдуть на справу лише після попередньої розвідки.

znaky-zlodiyiv2

Тому, якщо ти живеш в приватному секторі, не забувай періодично оглядати вхідні двері і паркан навколо ділянки на наявність незрозумілих малюнків, букв або навіть звичайних галочок маркером. Такі позначення, швидше за все, говорять про те, що твоє житло потрапило в поле зору зловмисників.

Читайте також: Народилося перше у світі немовля “від трьох батьків” (відео)

znaky-zlodiyiv3

Якщо ти живеш в багатоповерховому будинку, уважно придивися до поштових скриньок. Інформатори часто мітять потрібні квартири, малюючи на ящиках позначки маркером або наклеюючи стікери.

Джерело.

Реклама