fbpx

По всьому Києві дороги обладнали новими камерами

Цими днями столичні жителі помітили, як магістралях і мостах Києва встановлювали нові камери фіксації.

Причому масштаб вражає – обладнання встановлювалося по всьому місту. Невже скоро запрацює система автофіксації порушень?

Зокрема, масово обладнання встановлювали на Південному мосту – як повідомляють очевидці, практично на кожному стовпі, з-за чого утворився серйозний автомобільний затор. Також можна було побачити виконання подібних робіт на вулицях Хрещатик та Інститутській.

Виявляється, це не встановлювали камери відеофіксації порушень ПДР. Як вдалося дізнатися від анонімного джерела, близького до МВС, у столиці масово розміщувались камери відеоспостереження, які задіяні в комплексну систему «Безпечне місто». Основне її завдання – здійснювати відеоконтроль відбувається на найбільш жвавих столичних вулицях, магістралях і мостах, для оперативного реагування сил поліції на можливі правопорушення, злочини та інші небезпечні події. Нові камери встановлювалися в рамках програми КМДА щодо розширення покриття системи «Безпечне місто». Всього в столиці повинні розмістити близько 400 камер відеоспостереження.

Читайте також:  Забудьте про дозволене перевищення на 20 км/год: для українців стануть суворішими швидкісні обмеження

Джерело.

You cannot copy content of this page