fbpx
Події
“По- справжньому брудні танці з дівчатами, бійка, брехня– і в монастир!” Як покарали скандального священника УАПЦ (відео)

Що в тернопільському барі з танцями, бійками і залицяннями до дівчат справді розважалися місцеві священики і навіть ієрарх УАПЦ, повірити було важко. А надто, що сам архієпископ Мстислав усе заперечував. Але поведінку своїх панотців після розвідки ТСН у деталях розглянули на церковному соборі. На відео, яке потрапило до ТСН, видно, як архієпископ Мстислав танцював так, як справжній завсідник барів і нічних клубів. Він залицався до дівчат, ніби і не монах зовсім. А ще він бився так, немов на ринзі – за титул чемпіона світу в усіх версіях.

ТСН пішла до архієпископа Мстислава і запитала прямо, що це було і як пояснити поведінку владики. Мстислав, не довго думаючи, збрехав, що в барі його не було, бійки собі не дозволяє, і взагалі в нього є алібі. “Ні, мене не було… Не знаю, можливо, ми були біля того місця, але щоб бійка… Це я собі не дозволяю в своєму житті”, – запевнив тоді архієпископ Мстислав. ТСН зателефонула предстоятелю УАПЦ Макарію, але той не захотів переглядати відео веселих розваг тернопільського архієпископа і запросив на Архієрейський собор, який мав відбутися у вівторок. По суті, Архієрейський собор УАПЦ вирішив відправити Мстислава у монастир на покаяння. “Певно боляче за своїх побратимів, що вони собі це дозволяють.

А щодо рішення, яхотів би за дії священослужителів, як предстоятель, попросити вибачення всьому УАПЦ, всьому віруючому українському народу”, – сказав предстоятель УАПЦ митрополит Макарій. Винуватець торжества владика Мстислав за цей тиждень уже став дуже популярним і надихнув українців на народну творчість. В одній з соцмереж навіть з’явилася сторінка, присвячена владиці. Е

Ексклюзивне інтерв’ю вже на піці популярності Мстислав дав ТСН після собору УАПЦ, знаючи, що його вже відправили у монастир. Неохоче, але зізнається, що грішив у барі. Подивився сюжет ТСН і, о диво, впізнав себе. “Не міг стверджувати, чи це було, чи не було. Але подивився – був. А зараз у даний момент своєю недостойною поведінкою вибачаюся перед віруючими, прошу прощення перед Богом.

Предстоятель попросив прощення за мене, і я прошу прощення за себе, що моя недостойна поведінка когось там ввела в смуток. А все решта – після рішення комісії”, – сказав архієпископ Мстислав. Про деталі бійки в барі не захотів розповідати. “Маєте відео – перегляньте. Переглянете відео – будете бачити. Я все зі смиренністю приймаю, так як належить. Згідно з канонами і так, як вирішить Архієрейський собор. Уже не такий я поганий, як мене розмалювали”, – зазаначив архієпископ Мстислав.

Предстоятель церкви Макарій каже, що відлучили гуляку архієпископа від богослужінь на необмежений час. Але в протоколі рішення собору про це жодного слова: “Високопреосвященнішому Мстиславу, архієпископу Тернопільському і Подільському, для молитовного покаяння визначити один з чоловічих монастирів УАПЦ”.

Читайте також: ЗАПЛЯМОВАНА РЯСА: НІЧНИЙ КЛУБ, ДІВЧАТА, БІЙКА НАЙВПЛИВОВІШИХ ІЄРАРХІВ УАПЦ (ВІДЕО)

Джерело.