fbpx
Події
«Півгодини лежали на трасі»: троє рівнян вижили після удару блискавки і ледь не пoмеpли через людську байдужість

Про таких, як герої цієї публікації, зазвичай кажуть, що народилися в сорочці.

PRESS-ЦЕНТР вже повідомляв, що на ціх вихідних блискавка ледь не позбавила життя одразу трьох селян із села Константинівка Сарненського району, що на Рівненщини. Розряд влучив у зупинку громадського транспорту, під навісом якої чоловіки намагалися сховатися від сильної зливи. Дивом усі залишилися живі. Більше того, на тілі жодного з них не залишилося й сліду від опіків.

Трагедія ледь не сталася на зупинці поблизу села на трасі Сарни-Ковель. У неділю 62-річний Леонід Волинський проводжав сина на маршрутку. Налетіла злива. Від дощу під навісом вирішив сховатися і односельчанин Олександр Болтрік.

– Хлопець розмовляв по телефону, я лише поставив скутера, зліз з нього і відразу відключився, – згадує чоловік. – Ось дивіться, які дірки в кепці залишила блискавка. Однак опіків не маю. Лише сильно м’язи болять.

Чоловіку зашили брову, адже впавши, він сильно вдарився об асфальт. Однак найбільше з усіх трьох постраждав 26-річний хлопець. Хоча, схоже, теж народився в сорочці, бо серйозних опіків, як і решта, він не має. Лікарі діагностували лише контузію та амнезію.

– Пацієнт має ураження нервової системи, – розповів кореспонденту PRESS-ЦЕНТР анестезіолог реанімації Сарненської ЦРЛ Іван Кіранчук. – Ми діагностували перезбудження, яке викликало судомний синдром.

За словами медиків, хлопця можуть виписати до кінця тижня. А батько вже сьогодні поїхав додому, відбувся лише переляком. Тепер дякує Богові, що всі залишилися живі, бо блискавка влучила не в них, а в дах зупинки.

Однак скаржиться на людей, які бачили, як вони троє лежали без свідомості, але ніхто до них так і не підійшов.

– Напевне, думали, що п’яниці, скільки маршруток проїхало… Ніхто не прийшов на допомогу, а лежали, напевне, з півгодини, – зауважив Леонід Волинський. – Прийшов до тями, коли дружина почала обривати телефон. Вона хвилюється, питає: «Що з нами?» Адже маршрутка приїхала, а мене немає. Кажу: «Лежимо на трасі, бо не знаю, що з нами сталося».

Саме дружина і викликала бригаду медиків з райцентру Сарни. Лікарі теж вважають – чоловікам неймовірно пощастило. Адже суттєвих ушкоджень ніхто з них не зазнав. Рідні всіх трьох чоловіків вже вирішили, що цей день тепер щороку відзначатимуть як другий день народження своїх мужчин.

Читайте також:В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ЗНОВУ ЗМІНИТИ ПРАВИЛА ВИПЛАТИ СТИПЕНДІЙ