fbpx
Без рубрики
Пісня учениці Вакарчука стала даниною загиблим бійцям (відео)

У день фіналу шоу “Голос країни” в центрі Києва прощалися з легендарним комбатом 72-ої Бригади Андрієм Жуком

Пісню-реквієм “Журавлі” підопічної Вакарчука Віталіни Мусієнко, яка перемогла на українському вокальному шоу “Голос країни”, назвали даниною загиблим на Донбасі бійцям. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила телеведуча “1+1” Соломія Вітвіцька. За її словами, день фіналу телешоу збігся з похоронами комбата Андрія Жука з позивним Мауглі.

“У день фіналу шоу в центрі Києва прощалися з легендарним комбатом 72-ої Бригади Андрієм Жуком з позивним “Мауглі”. Пісня “Журавлі” переможниці “Голосу” звучала в той день з головної сцени країни – як данина нашим захисникам, повага до почуттів рідних полонених, туга за тисячами загиблих в цій нинішній війні, яка триває вже третій рік!” – Написала Соломія.

Також телеведуча зазначила, що весь репертуар фінального випуску “Голосу країни-6” був актуальним для ситуації в Україні і дуже необхідний нашій країні. “В країні війна! Щодня я в ТСН розповідаю про загиблих на передовій, про важких поранених в українських лікарнях. Волонтери з останніх сил збирають допомогу і на фронт, і переселенцям, і родичам загиблих… Я дякую команді “Голос країни” за доречний і актуальний репертуар цього сезону”, – написала Вітвіцька.

Джерело.