fbpx

Після землетрусу та сильних злив на Україну насувається сурова зима. “Бабине літо” скасоване (відео)

Перші сильні морози можуть бути вже у листопаді.

Пів України цього тижня просто посеред ночі розбурхали підземні поштовхи, місцями до 4 балів за шкалою Ріхтера не дали спати жителям Одещини. Сейсмологи кажуть, що це докотилося відлуння румунського землетрусу, яке сталося ще у вівторок на глибині 80 кілометрів під горами Вранча.

 В Україні в той час були погодні катаклізми. Перший сніг – у Харкові та на Говерлі. Одесу затопили проливні дощі – вилилася двомісячна норма. До непогоди знову були не готові комунальні служби. Засмічені дощові каналізації просто не змогли увібрати стільки води під землю. Єдине, що залишалося людям, на роботу йти вплав, бо місцева влада робочий день нікому не скасовувала.

 “Бабиного літа” вже не буде. Утім, традиційна наука не береться за довготривалі прогнози. А от народний синоптик Леонід Горбань – береться! Зима, каже, буде ранньою і затяжною. Він прогнозує, що 11-12 градусні морози будуть вже в листопаді. Уся зима буде морозною, аж до кінця березня.

Такі люті холоди, розповідає Леонід Горбань, бувають раз на 32 роки. Тим, хто живе в приватних обійстях, радить запасатися дровами. А досі неутеплені будинки – утеплити, бо опалювальний сезон обіцяє бути затяжним. Більше подробиць дивіться на відео.

Читайте також: НЕГОДА В ХАРКОВІ: ЧУДОВІ ПОРЯТУНКИ І ФАТАЛЬНА БЛИСКАВКА (ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page