fbpx
Без рубрики
Після того як батько пішов з сім’ї то перестав зі мною спілкуватися. Розлучення моїх батьків стало для мене, як грім із ясного неба. Проживши разом майже тридцять років, тато пішов до іншої жінки. Для мами це був такий удар, від якого вона й досі не може оговтатися.

Розлучення моїх батьків стало для мене, як грім із ясного неба. Проживши разом майже тридцять років, тато пішов до іншої жінки. Для мами це був такий удар, від якого вона й досі не може оговтатися. А тоді я змушена була взяти відпустку, щоб бути з нею, якось навіть довелося викликати швидку, погано стало серцем. Батько зовсім не з’являвся, хоч знав, як мені важко.

Але згодом пристрасті трохи вщухли, я, як і раніше, допомагала мамі, яка за цей час сильно постаріла і здала. Але й з батьком я намагаюся підтримувати стосунки, образа трохи вщухла, щоб там не сталося між батьками, а вони мені дорогі обидва. З татом у мене завжди були теплі стосунки, я ділилася з ним своїми проблемами та завжди знаходила підтримку.

Але після виходу з сім’ї він дуже змінився, і тепер, коли я йому телефоную просто поговорити, він не дуже радий і часто каже: «Ну що ти хотіла, кажи, бо я зайнятий». Мені прикро і я не можу зрозуміти, в чому причина такої зміни, може, це кохання нове його так змінило, що споріднені почуття відійшли на задній план.

Він спілкується з дітьми цієї жінки, забирає онука із садка, робить ремонт на дачі, словом так зайнятий, що на рідну доньку вже й часу немає. Навіть його друзі дивуються, як він змінився, завжди веселий і товариський, тепер завжди зайнятий.

Коли він заїжджає до мене, це буває дуже рідко, вона відразу ж дзвонить і на підвищених тонах починає з ним розмовляти, тож і я чую, і вимагає бути вдома. І він одразу збирається: «Мені час, я щось там не встиг зробити».

Мені незрозуміло, як він дозволив із собою так чинити, адже раніше він таким не був. Мамі я, звичайно, нічого не розповідаю, їй і так важко і не хочу додавати ще болю.

You cannot copy content of this page