fbpx
Події
Після трьох днів зйомок eкс-Ассоль Катя Гуменюк потрапила в лікарню

Після трьох днів зйомок свого нового музичного відео співачка Катя Гуменюк потрапила в одну з київських лікарень з діагнозом “двостороннє запалення легенів”.

Не секрет, що під час зйомок кліпів або участі в телепроектах артисти дуже часто жертвують власним здоров’ям для отримання “красивої картинки”, підкоряючись режисерові на майданчику.

Подібна ситуація сталася і під час екранізації нової україномовної пісні Каті Гуменюк “Один єдиний раз”. За ідеєю режисера Володимира Якименка, відомого своїми роботами для Серьоги, Бьянкі, групи Бумбокс і інших, зйомки пройшли в Карпатах. За словами кліпмейкера, саме ця місцевість здатна ідеально розкрити музичну складову кліпу, тому команда зупинилася на красу українських гір. Для реалізації художнього задуму знімати необхідно було рано вранці на світанку або пізно увечері на заході, саме в цей час сонце дає м’який і комфортний, приємне для сприйняття світло. Але температура повітря, незважаючи на денну спеку, в цей час не піднімається вище 5 градусів.

“Зйомки були непростими: в горах неймовірний холод, а я в коротких шортах лежу на каменях – мене почало морозити і піднялася висока температура. Але ейфорія від творчого процесу і гірські пейзажі Карпат допомогли мені витримати випробування холодом”, – ділиться враженнями співачка. За два тижні хвороба відступила і за порадою лікарів Катя відправилася на відпочинок.

Читайте також: ВАКАРЧУК НАДИХНУВ ЕКС-АССОЛЬ ПРЕДСТАВИТИ АВТОРСЬКУ ПІСНЮ- “Я ТАК ХОЧУ” (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама