fbpx

Після огляду лікаря 40-річна тернополянка померла за півгодини

Трагедія сталася днями у Тернополі. У жінки відняло ноги, вона не змогла піднятися з ліжка, тож рідні викликали дільничного лікаря. Однак після огляду, жінка померла у муках. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула.

Посилаючись на слова рідних та сусідів померлої жінки, депутат пише, що медик оглядала хвору – піднімала ноги, повертала, підгинала. Та скаржилася, що їй дуже боляче, їй зле, просила припинити. А коли почали синіти губи та з рота пішла піна, лікар огляд різко припинила і пішла, кинувши на ходу щось на кшталт «буде гірше, викликайте швидку». Родичі дійсно через 15 хвилин викликали «швидку», але ще за 15 хвилин жінка таки померла.

«Поки прізвищ не вказую, бо рідні досі в шоці і в ситуації потрібно розібратися. Але вже повідомили правоохоронців. Звернулись й до до мене. Прикладемо всіх зусиль, аби все було згідно з законом», – написав депутат.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БОЄЦЬ ПОМЕР В ЛІКАРНІ ВІД НЕВІДОМИХ ОПІКІВ В ГОРЛІ

У коментарях користувачі соцмережі наголошують, що не слід завчасно звинувачувати медика і робити висновки. Причину смерті жінки має встановити експертиза.

Джерело.

You cannot copy content of this page