fbpx
Події
Після болісного розставання з нареченою Раміною у житті співака Віталія Козловського настала біла смуга(фото)

Після болісного розставання з нареченою Раміною у житті співака Віталія Козловського настала біла смуга. Так, тепер артист офіційно може виїжджати за кордон. На своїй сторінці в Instagram виконавець виклав фото, зроблене на пантоні біля моря у Мармарісі, Туреччина.

Сайт ТСН.ua звернувся за коментарями до представника Козловського, адже, як відомо, суд заборонив Віталію покидати межі України до 2099 року.

“З таким великим строком ніхто не має права забороняти виїзд. Він був заборонений за рішенням суду до виконання обов’язків. Тепер заборона офіційно знята. Це сталося півтора місяці тому. Наразі заборони на виїзд закордон нема. А 2099 рік, – це, певно, був такий PR-хід Кондратюка, тому що в офіційних документах ця дата ніде не значилася”, – сказали нам у прес-службі виконавця.

У Туреччині Козловський сумістив корисне з приємним – декілька днів відпочив, після чого дасть концерт.

Нагадаємо, що ця історія розпочалася п’ять років тому. Саме тоді було покладено початок тяганини з авторськими правами на репертуар артиста. Тогочасний продюсер співака Ігор Кондаратюк розірвав творчі стосунки з Козловським і заборонив йому виконувати пісні з репертуару, створеного за час їхньої співпраці. Артист із цією забороною категорично був не згоден і боровся за свої права.

Читайте також: Ольга Сумська підкорила підписників в Instagram фотографією без макіяжу

Згодом Українська музична видавнича група, якій належать права на пісні Козловського, через держвиконавчу службу при Міністерстві юстиції заборонила Віталію покидати межі України до 1 січня 2099 року.

Співаку була обрана така міра у зв’язку з регулярним порушенням Козловським авторських прав і не виконанням судових рішень.

Отдых + Работа = удачная формула Удовлетворения! #пис ✌🏼

Публикация от ♣️Vitaliy Kozlovskiy♣️ (@vkozlovskiy)