fbpx
Події
Пілот В’ячеслав Шишаков може бути ще одним зaгuблuм українцем внаслідок тepaкту у Кабулі

Пілот В’ячеслав Шишаков може бути ще одним зaгuблuм українцем внаслідок тepaкту у Кабулі, ім’я якого є відомим громадськості. Про це розповів Сергій Мелащенко – пілот літака, що свого часу впaв у Донецьку, передає “24 канал”.

За інформацією ресурсу, він вчився у Харківському інституті льотчиків ВПС в 1995 році, в ХВВАУ (Харківському вищому військовому училищі льотчиків імені Грицевця), в Київському суворовському училищі.

Судячи з фотографій, які чоловік публікував у соцмережах, Шишаков проводив дуже багато часу у спортзалі та любив свою роботу.

Як повідомила користувачка Тетяна Локацька, народився В’ячеслав у Первомайську Харківської області в 1974 році, але був прописаним у Миколаєві на Богоявленському проспекті.

Читайте також: Їх семеро: вдалося ідентифікували всіх зaгuблих в Афганістані українців(відео)

Також відомо, що службу пілот проходив у 299-й бригаді тактичної авіації, яка базується в Миколаєві. Останнім його місцем роботи була українська приватна авіакомпанії “Українські крила”, а в Афганістані працював за договором з місцевою авіакомпанією, передає ресурс “Преступности.Нет”.

Нагадаємо, раніше в “Українських крилах” розповіли про зaгuбель внаслідок тepaкту у Кабулі двох їхніх пілотів, один із яких був уродженцем Первомайська. Наразі МЗС підтвердило смepть 7 українців, імена 4 з них: авіатехнік Валерій Науменко, бортпровідниці Катерина Пасенчук і Ірина Медічева, а також ще один пілот Роман Власов.