fbpx

Підприємець продав компанію вартістю 1,4 мільярда і переїхав з Сан-Франциско до Києва

Американський підприємець Джон Сунг продав компанію Five9 з капіталізацією в $1,4 млрд. Тепер буде вести бізнес в Києві, де йому вже вдалося зібрати команду розробників.

Разом з українським партнером він планує розвивати стартап по автоматизації продажів і маркетингу JetBridge. Про це він розповів в інтерв’ю МС Tоday, передає Gazeta.ua

У Сан-Франциско у Сунга залишився великий будинок і друзі. Тепер йому доводиться жити на два міста, які знаходяться в різних частинах Землі.

“До 2015 року я заробив достатньо грошей, щоб не дивитися на цінник в будь-якому місті світу, і для мене на перше місце вийшли такі цінності, як свобода і класні люди навколо. І якщо з друзями в США у мене повний порядок, то зі свободою справи йдуть набагато гірше”, – говорить Сунг.

Читайте також: Чоловік пoмep через кілька тижнів після того, як виграв у лотерею мільйон

За його словами, в Києві відмінні ресторани, смачне пuво і сніг на Різдво. Крім того, підприємець зазначив свободу і різноманітність, “яких не вистачає в Каліфорнії і Західній Європі”.

“Коли я вперше потрапив в цю країну, побував у Києві, Львові та Одесі — і був вражений, наскільки вони відрізняються один від одного. Якщо тобі набридли київські затори, то ти можеш змотатися в Одесу полежати на пляжі або розслабитися на вихідних у Львові. Я завжди зупиняюся у Львові в одному і тому ж готелі і йду вечеряти в пивній театр “Правда”, – зазначив Сунг.

Зараз він найняв репетитора з російської мови, а поки обходиться англійською. Незабаром планує показати нашу країну своїм друзям.

“Я хочу, щоб мої друзі повернулися в Кремнієву долину і розповіли колегам: “Ви знаєте, Джон і Міша (співзасновник JetBridge) возили мене по Україні, я виступив Unit City, зустрів розумних людей — це весела країна з відмінними ресторанами. Тут немає жaxливої вiйни і всього цього лaйна, яким годують нас західні медіа”, – каже Сунг.

You cannot copy content of this page