fbpx
Події
“Підозрюваних може стати більше”: активісти знайшли ще одного винуватця cмeртeльнoї ДTП у Харкові

У резонансній справі стосовно ДTП у Харкові, жeртвaми якої стали шість осіб, може з’явитися ще один підозрюваний.

Як пише “Місто Х” з посиланням на активістів, крім водіїв автомобілів, що зіткнулися Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, у трaгeдiї винні і дорожники.

“Я очікую, що буде оголошено підозру і комусь із посадових осіб Харківської міської ради, хто відповідає за організацію в місті дорожнього руху”, – сказав віце-президент Товариства учасників руху Віктор Козоріз.

За його словами, Дронов якщо і порушив правила дорожнього руху, то зробив це не навмисно, а через відсутність на дорозі видимої дорожньої розмітки, зокрема стоп-лінії перед світлофором.

Така лінія на площі Конституції, нагадаємо, була нанесена тільки на наступний день після ДTП.

Козоріз наголосив, що більшість водіїв не зупиняються перед стоп-лінією, а їдуть до перехрестя, орієнтуючись на світлофор, встановлений на вул. Сумській.

“Тому що якщо зупинитися перед стоп-лінією в лівій смузі, то справа сигналів світлофора водіям практично не видно. А якщо справа перед світлофором зупиняється фура або великий автомобіль, то водіям з лівих смуг цього світлофора зовсім не видно”, – додав громадський працівник.

Він зазначив, що цей факт є дуже важливим, і висловив надію, що слідство візьме до уваги ці обставини.

Читайте також: У Польщі попередили про можливі cутички з українцями

“На перехресті треба міняти схему дорожнього руху. Ніщо не заважає з трьох лівих смуг перед поворотом на вулицю Сумську перенести стоп-лінію ближче до перехрестя, де вона і повинна бути”, – підсумував експерт.

Джерело.