fbpx

Підбірка відеороликів, щоб подивитися, як продукцію ЗАЗу підносять покупцеві (відео)

Сьогодні Запорізький автомобільний завод збирає чотири моделі – ЗАЗ Forza, Vida, Lanos і Sens. Всі вони входять в ТОП найдешевших автомобілів, представлених на ринку.

Проте, обсяги продажів ЗАЗ падають. Журналісти зробили підбірку відеороликів, щоб подивитися, як продукцію ЗАЗу підносять покупцеві, пише gazeta.ua.

ЗАЗ Forza

ЗАЗ Forza – автомобіль В-класу. Його з 2011-го виробляють на Запорізькому автомобільному заводі. Машину створили за принципом 4S: Safety – безпечний, Sporty- спортивний, Science – унікальний, Space – просторий. Під капотом 1,5-літровий двигун Chery серії Acteco. Потужність 109 к.с. Максимальна швидкість 160 км/год.

Читайте також: Автомобілі які найбільше розчарували власників

 

ЗАЗ Vida

Серійне виробництво ЗАЗ Vida почали в 2012 році. Машина копіює перше покоління Chevrolet Aveo в кузові T250. Автомобіль доступний з 1,5 і 1,4-літровим двигуном. Їх потужність 86 к.с. і 94 к.с. відповідно.

 

ЗАЗ Lanos

Daewoo Lanos почали виробляти в Україні в 1998 році. Його випускають з кузовами хетчбек і седан. Він має кілька модифікацій: S, SE і SX. Найпоширеніші Daewoo Lanos мають 1,5-літровий двигун. Його потужність 80 к.с. Двигун об’ємом 1,4 л має 101 к.с.

 

ЗАЗ Sens

ЗАЗ Sens – автомобіль С-класу. Це дешева версія Daewoo Lanos. Його випускають з 2000 року. Двигун виробництва Мелітопольського моторного заводу має об’м 1,3 л. Його потужність 70 к.с.

 

Читайте також: Німецький автоконцерн Volkswagen запропонував безпрецедентну програму – знижку до 10 тисяч євро на нове авто усім, хто здасть своє старе.

You cannot copy content of this page