fbpx
Події
Під Тернополем з поїзда викинули на перон військову, яка втратила свідомість

Провідники “Укрзалізниці” не стали надавати допомогу пасажирці у військовій формі, яка втратила свідомість і винесли її на перон станції Підволочиськ(Тернопільська область) та залишили там, не дочекавшись приїзду швидкої медичної допомоги.

Про цей випадок написала на своїй сторінці в Facebook журналіст Тетяна Василець, яка стала очевидцем події.

Вона зазначила, що інцидент стався 30 липня в поїзді №111 Львів-Харків. За словами Василець, жінка раптово відчула себе погано і втратила свідомість.

“У сусідньому вагоні комусь стало погано. Я стояла в тамбурі і стала свідком. Втратила свідомість жінка у військовій формі. Ще на пероні в Тернополі я помітила, як багато військових сідали в сусідній вагон. Серед них була і ця блондинка, років 35 +. Зараз її несли по коридору вагону, через тамбур, потім витягли на перон. Там її поклали на простирадло і подушку. Обличчя жінки набрякло, покрилося червоними плямами, хтось сказав, що у неї судома і якийсь чоловік підняв її ноги. Вона не реагувала “, – написала Василець.

“Люди стовпилися біля жінки і ніхто не знав, що робити … Єдиний хто в цій ситуації зміг зорієнтувати людей – іноземець, який сказав, що він лікар”, – написала Василець.

Журналістка зазначила, що Підволочиськ є районним центром, проте на станції не виявилося медичного пункту, а також жодної чергової медсестри. Василець підкреслила, що “навіть у провідників немає аптечки”.

Читайте також: ВИЖИВ ПІСЛЯ АВАРІЇ, А ПОМЕР ЧЕРЕЗ БАЙДУЖІСТЬ – РІДНЯ ЗАГИБЛОГО ШОКОВАНА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЮ МЕДИЦИНОЮ

viyskova

Джерело.

Реклама