fbpx
Події
Під Києвом зірвали зустріч “злодіїв в законі”(Відео)

Київські поліцейські виявили бандитську “сходку” на чолі з “злодіями в законі”, повідомляє прес-служба ГУ НП столиці.

Подія трапилася вчора в Київській області. У котеджному містечку співробітники управління карного розшуку столичної поліції, перевіряючи оперативну інформацію, виявили групу чоловіків: троє з них мають статус “злодія в законі”, інші – кримінальні авторитети з різних регіонів країни.

Правоохоронці встановили, що кримінальні авторитети збираються, щоб обговорити не тільки результати злочинної діяльності, але і в першу чергу – подальший перерозподіл сфер впливу в Києві і на території столичного регіону.

“Серед затриманих – “злодії в законі” на прізвисько “Куцу”, “Хміль” і “Андрій Львівський”(він же -“Тиждень”), інші – кримінальні авторитети з різних регіонів країни, двоє – уродженці Грузії”, – розповів начальник головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко.

При огляді місця події правоохоронці виявили крупну суму коштів і три одиниці зброї (пістолет Форт 14ТП, автомат ТS-9-TP, автомат МСЕ Т94 А2) і боєприпаси. Як повідомляється, на зброю фігуранти пред’явили дозвільні документи, проте вони викликали підозру, оскільки на перший погляд мали ознаки підробки. Тому слідчо-оперативна група вилучила її для експертизи.

Читайте також: НАЙВПЛИВОВІШІ “ЗЛОДІЇ В ЗАКОНІ”: ЖУРНАЛІСТИ ОПРИЛЮДНИЛИ ДОСЬЄ (ФОТО)

Джерело.

Реклама