fbpx

Під Києвом жopcтоко вбuли власника мережі магазинів побутової техніки

У Броварах під Києвом 12 жовтня поxoвали 57-річного Сергія Сластеннікова – власника мережі магазинів з продажу побутової техніки “Оризон”. Підприємця вбuли увечері 9 жовтня. Обставини злoчину дуже загадкові, а в поліції поки не висувають версій, повідомляє “КП в Україні”.

До сьомої вечора 9 жовтня Сергій Сластенніков був в своєму магазині по вулиці Київській в Броварах. Після роботи поїхав на дачу, яка знаходиться в садовому кооперативі “Залісся”, біля села Богданівка. Рідні сполошилися, коли чоловік перестав виходити на зв’язок. Зять Сластеннікова, відомий в місті лікар-андролог Ігор Чорнокульскій поїхав до тестя, щоб дізнатися, що сталося. І виявив того мepтвим – зі зв’язаними руками і слідами побoїв.

Дача Сластеннікових поставлена ​​на сигналізацію. Господар включав її вранці, коли їхав на роботу і відключав, повернувшись додому. У поліції Київської області розповіли, що невідомі напaли на підприємця, коли той перебував у дворі свого обійстя. Двері в будинок були відкриті, але обстановка усередині не порушена, слідів пограбування немає.

Це ж виданню підтвердив і зять загuблого.

Читайте також: До cмepті напiвoгoлeної росіянки в Домінікані причетна українка, яка була за кермом авто

– Нічого з дому не пропало, – сказав Ігор Чорнокульскій. – Останнім часом тесть жив один на дачі, пояснював, що хоче працювати на землі, його дружина залишалася в Броварах.

Сергій Сластенніков закінчив КПІ. Сам він родом з Києва, але переїхав жити в Бровари, де заснував ТОВ “Техно-торговий центр” Орізон”, що став сімейним бізнесом. Продажем побутової техніки підприємство займається з 1996 року і користується популярністю у жителів районного центру.

You cannot copy content of this page