fbpx

Під Києвом з’явилась червона ріка з мертвою рибою (відео)

У місті Васильків під Києвом справжня екологічна катастрофа. Місцева річка Стугна стала червоного кольору, а риба в ній померла.

Як пишуть місцеві ЗМІ, у річці купались діти, пили воду домашні тварини з багатьох господарств, а рибаки ловили рибу. Тепер у водоймі вода червоного кольору, а риба в ній мертва. Місцеві активісти забили тривогу та викликали на місце працівників комунальних служб.

Читайте також: Киянка продемонструвала як нас дурять в супермаркетах (відео)

Експерти взяли воду на пробу, але й без їхнього висновку ясно, що вода непридатна ні для купання, ні для рибалки. Мешканці в один голос запевняють, що винуватцем забруднення води є фабрика ”Ацелот”, яка виготовляє фарбу.

За словами свідків, днями раніше з підприємства вилили фарбу просто у річку. На фабриці цей факт, певна річ, спростовують, а не територію не пускають – підприємство “не працює”. Проте мешканці сподіваються, що правоохоронці все ж знайдуть винних та покарають їх.

На Київщині і без шкідливих викидів водойма у жахливому стані. Річку Либідь визнали екологічною катастрофою, однак депутати обіцяють її очистити.

https://youtu.be/BB05fNSB44k

Джерело.

You cannot copy content of this page