fbpx
Дозвілля
Петро почав лисіти рано, як і його батько. Він пам’ятав, як тато довго стояв перед дзеркалом, роблячи начісування на бічних пасмах волосся, щоб приховати круглу лисину на маківці, тому спосіб приховати цей явний недолік був йому добре відомий. Однак, така зачіска виглядала досить недолугою і не дуже прикрашала зовнішній вигляд Петра, проте так ніхто не здогадувався про його передчасну втрату волосся

Обідав Петро в одній і тій же їдальні. Він добре знав всіх відвідувачів і міг багато про них розповісти, починаючи від зимового і літнього гардеробу і закінчуючи їхніми гастрономічними уподобаннями. Тому він відразу помітив її — чудову незнайомку. Вона пливла поміж столиками немов янгол, і він не міг відвести від неї очей. Петро закохався — не перший раз у житті, але востаннє, в цьому він був абсолютно впевнений.

На п’ятий день спостереження за незнайомкою Петро наважився до неї підійти.

— Дозвольте приєднатися?

Незнайомка ліниво підвела погляд на його голову і сказала:

— Вибачте, я вважаю за краще обідати на самоті.

«Це все через мою лисину, — в розпачі подумав він, — вона здогадалася!».

Петро страждав три тижні. Потім він відпустив вуса, купив круту бейсболку і пішов знайомитися вдруге.

— Дозвольте приєднатися?

Незнайомка знову глянула на його голову і ввічливо відповіла:

— Вибачте, та я вважаю за краще обідати на одинці.

«Знову розкусила, — зрозумів він, — ну нічого, подивимося, хто кого!».

Петро пішов в магазин і купив шикарну перуку — продавчиня запевняла, що й рідна мати не зрозуміє, що це не його волосся. Однак, довелося поголити голову на лисо — під перукою волосся пріло так, що сил немає.

Для третьої спроби він купив нову сорочку і навіть взяв до рота ментолову жуйку.

— Дозвольте приєднатися?

Незнайомка ліниво ковзнула поглядом по його голові, і, вибачившись, знову сказала:

— Вибачте, я вважаю за краще обідати на самоті.

Петро зрозумів, що більше він такого не витримає. І наступного дня пересів в інший бік залу, подалі від прекрасної незнайомки. Співробітники не мама — відразу здогадалися, що у нього перука, і вкупі з новою рожевою сорочкою стали підозрювати його в переході до іншого табору. Довелося Петру викинути перуку і ходити як є — лисим.

Дарина вже два місяці ходила в одну і ту ж їдальню. Там були смачні котлетки і пиріжки з курагою. Однак, до неї постійно чіплялися якісь дивні незнайомці, але вона їх легко відшивала.

У той день вона, як завжди, попивала компот і доїдала свій пиріжок з курагою, коли побачила в протилежному боці залу чоловіка своєї мрії — вилитий Брюс Вілліс! Його шикарна лисина так і манила своєю мужністю і сміливістю. Даша встала, підійшла до чоловіка і запитала:

— Дозвольте приєднатися?

Фото ілюстративне.