fbpx
Дозвілля
Перший у світі пам’ятник Гомеру Сімпсону встановили в Україні (відео)

В Івано-Франківську з’явився перший у світі пам’ятник Гомеру. Йдеться не про древньогрецького поета, а про героя мультфільму – Гомера Сімпсона.

Його погляд спрямований на улюблений гамбургер у руці. Виконаний він не з бронзи чи каменю, а зі спеціального твердого пінопласту, вкритого п’ятьма шарами фарби. Це – перший у світі пам’ятник Гомеру Сімпсону. Скульптуру встановили на одній із центральних вулиць Івано-Франківська і вона відразу привернула увагу перехожих.

Новий пам’ятник до вподоби не лише дітям, а й дорослим. Мовляв, такий собі “новий подих” у міському середовищі.

Можливо, він не такий, до якого ми звикли. Це не якийсь котигорошко, не пам’ятник січовому стрільцю, чи кущ червоної калини, ну але це один з елементів сучасної масової культури, яка популярна у всьому світі. Світ живе, змінюється,– зазначає краєзнавець Іван Бондарєв.

Встановити пам’ятник Гомеру запропонували у “Асоціації студентського самоврядування Прикарпаття”. Кажуть, – так приваблять більше туристів. Студенти навіть провели опитування серед франківців і майже половина містян підтримала ідею появи на вулицях американського героя.

За словами ініціаторів, пам’ятник стоятиме тут півроку. Чи залишати його потім – вирішать мешканці та гості міста.

Читайте також: Вчені опублікували список тварин, що зціляють людей

Джерело.

facebook