fbpx
Події
Першокласниця, яку кілька годин розшукували рідні і знайомі у Нововолинську, знайшлася

Першокласниця, яку кілька годин розшукували рідні і знайомі у Нововолинську, знайшлася. Про це у мережі написала мама однокласниці зниклої дівчинки Любов Миколаївна Вавдічик, яка й повідомила про зникнення дитини, пишуть Волинські Новини.

З її слів, дитина повернулася додому. Все добре.

“Всім дякую за звернення уваги на проблему. Дівчинка вже вдома, все гаразд. Пильнуйте своїх дітей. Всім гарного вечора”, – написала жінка.

Зі слів Любові Вавдічик, дівчина завжди ходить додому самостійно. Але чомусь без мобільного зв’язку чи новомодних гаджетів стеження за дитиною.

Читайте також: Додому зі школи не повернулася першокласниця із Нововолинська

“Я сіла на телефон та почала обдзвонювати однокласників дівчинки. Ні в кого її не було. Інформації у мене не було чи Люба з’являлась удома після школи, чи лишила портфель удома і пішла гуляти. Потому ми вирішили піти на вулицю на пошуки дівчинки. Обійшли усі темні закутки, хоч розуміли що дитини апріорі там бути не могло. Написали в шкільну групу у вайбері, у фейсбуці. Багато було звернень про надання допомоги, люди писали і дзвонили, журналісти також підключились. Батьки ж на дзвінки не відповідали, один номер телефону поза зоною досягнення, інший став недійсним”, – йдеться у дописі.

Врешті додому до Люби завітала класний керівник та виявила дівчинку удома. Як зауважує Любов Миколаївна, батьки Люби не дуже задоволені, що звернулись до неї за допомогою, адже це сколихнуло багато людей і разом з тим додало їм проблем.

Нагадаємо, першокласниця Люба Оманідзе навчається у 5 школі Нововолинська. Батько повернувся додому і забив на сполох – доньки вдома не було. На щастя, дитина повернулася додому.